Hakkımızda

Karahanlar'a Hoşgeldiniz

Karahanlar İzolasyon Boya ve Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. 2011 yılında yapı malzemeleri sektöründe 15 yıllık deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından 150 m2 ofis alanı 750 m2 kapalı depolama alanı şehir içi ve şehirler arası dağıtım imkanına sahip dağıtıcısı olduğu sektörün lideri markalarını tüm Türkiye’ye toptan satış amacı ile kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır..

Firmamız; inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri geniş ürün yelpazesiyle, kaliteli ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Karahanlar İzolasyon; MEGES,KNAUF,ECO SERVİCE,TESA,DAYSON,AT İNCE BEZİR,KALE,ATLAS,DARSA,EGE TİNER,MARDAV,TUNA BANT,SİBAX,SUN-FİX başta olmak üzere sektörün önde gelen markaların bayiliğini yapmaktadır.
Firmamız,Ege Bölgesi konumumuz ile ilgili faaliyetlerini işyerlerine satış destek hizmeti verip, sevkiyat sürelerini hangi il,ilçe olursa olsun 1 gün gibi kısa süre ile sınırlamaktadır.
Karahanlar İzolasyon ; konusunda deneyimi olan,bilgi birikimi,üstün satış destek hizmeti daima en iyi fiyat garantisi ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

İnşaatlarınızda, verdiğimiz kaliteli ürünün,garantili hizmetin ve uygun fiyatın sonucu olarak doğru malzeme ile doğru işlerin ortaya çıkması ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörde ihtiyaç duyulan yeni ürünleri takip ederek kendimizi ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti
değerlerimizi koruyup,tecrübelerimizi geliştirip Ege Bölgesinin önde gelen firmalarından biri olmaktır

En iyi Fiyatlar

Piyasadaki en uygun toptan fiyatlar.

Dengeli Maliyet

Fiyatlarımızı ölçümleyin, maliyetlerinizi düşürün.

İrsaliyeli Sevkiyat

Ürünler faturalı ve irsaliyeli şekilde sevk edilir.

Tüm İhtiyaçlarınıza

İhtiyacınız olan en doğru ürünleri bulun.

HASAN TAHSİN DAİRESİ : 512 04 04 259

UZMAN EKİBİMİZ

Korkmaz Karahanlar

Ceo Founder

Ceren Çalışkan

Manager

Emre Karahanlar

Chief Operating Officer

Karahanlar İzolasyon

Chief Financial Office